Preskočiť navigáciu.

Exkluzívne cesty raz za život – výstava fotografií Ľuboša Fellnera CK BUBO

Srdečne Vás pozývame...

MUDr. Ľuboš Fellner – cestovateľ a zakladateľ CK BUBO, ktorá v tomto roku oslavuje 25 rokov. Je to momentálne najväčšia CK na poznávacie zájazdy v SR a ČR.

Výstava fotografií Ľuboša Fellnera „Exkluzívne cesty raz za život“ prináša zábery z najexotickejších miest našej planéty, kde sa doteraz dostal len málokto. Každá fotografia má svoj unikátny príbeh.

„Cestovanie je dôležitejšie, než si väčšina ľudí myslí. Cestovanie človeka rozvíja vo všetkých smeroch. Ľúbim svoju prácu a robím ju najlepšie, ako viem. Už 25 rokov doslova 365 dní v roku žijem cestovaním a fanaticky hľadám pre svojich klientov to, čo sa do módy ešte len dostane. Nové destinácie, unikátne hotely a zážitky, ktoré nie sú tuctové a ktoré si zapamätáme.“

Výstava fotografií Ľuboša Fellnera potrvá do 31.10.2017.