Preskočiť navigáciu.
Domov

Jozef Banáš - Kód 9

Pozývame Vás na besedu s úspešným slovenským spisovateľom Jozefom Banášom a prezentáciu knihy Kód 9 v piatok 25. marca 2011 o 11:00.
Aktualizované: FOTOGALÉRIA a záznam z vysielania

Kontroverzný román Kód 9, ako aj knihy Idioti v politike, Zóna nadšenia, či Zastavte Dubčeka!, príde „zmapovať“ a predstaviť v piatok 25. marca 2011 o 11.00 hod. do Gemerskej knižnice Pavla Dobšinského v Rožňave ich autor, slovenský prozaik, dramatik, diplomat a politik Jozef Banáš na besede pod názvom "Slobodní sme len vtedy, keď poznáme pravdu".
Jozef Banáš vystriedal počas svojho života niekoľko profesií od top manažéra, novinára, diplomata i politika. Napísal vyše dvesto komentárov, glos, esejí, štyri televízne inscenácie a tri divadelné komédie. To, či sa riadi heslom - Život je príliš vážna vec na to, aby sme ho brali smrteľne vážne, alebo aké dobrodružstvá nás v budúcnosti čakajú v ďalších knihách, sa dozvieme v prvý jarný týždeň v príjemnom prostredí rožňavskej knižnice. A odísť po príjemnom rozhovore naprázdno? Nie, opak môže byť skutočnosťou. Nielen s ktoroukoľvek jeho knihou pod pazuchou, ale aj s podpisom a venovaním od autora v nej, môžete v tento deň odísť do svojich príbytkov. A ručíme Vám za to, že už počas zatvárania dverí svojho domova začnete nedočkavo a túžobne čítať prvé stránky. Veď čo tam po tom, že ste si zabudli vyzliecť aj kabát...?

Vstup voľný.

Podujatie si môžete vypočuť aj v priamom prenose na adrese radio.kniznica-rv.sk otázky počas vysielania zasielajte na adresu studio@kniznica-rv.sk