Preskočiť navigáciu.
Domov

Stretnutie s Cestovateľom

Šéfredaktor časopisu Cestovateľ Ľubomír Motyčka prijal opäť pozvanie do Rožňavy.

Odhodlali ste sa po niekoľkoročnom váhaní a kúpili ste si dovolenku first moment? Radosť z potešenia, že ste ušetrili značnú časť financií, vám zrazu pokazil momentálny vývoj v tej ktorej krajine, kde sa obyvateľstvo rozhodlo zmeniť svoj politický režim. Kladiete si otázku, čo s tým a netrpezlivo čakáte, aká bude tohtoročná dovolenková sezóna?

Dovolenky, cestovný ruch, cestovné kancelárie, letné a zimné destinácie doma i v zahraničí, skúsenosti dobré i zlé, cestovanie "single", dôležité a rozsiahle informácie o rôznych krajinách, súťaže o skvelé ceny a vždy trefné "Slovo šéfa" na úvod...to je len pár "zastavení" v mesačníku Cestovateľ. O časopise, ako vznikol, ako sa rozvíjal a aké má novinky, inšpirácie pre študentov a školy, internetová podoba, ale hlavne o cestovnom ruchu, turizme a životnom štýle príde porozprávať jeho šéfredaktor Ľubomír Motyčka v rámci celoslovenského podujatia Týždeň slovenských knižníc do Gemerskej knižnice Pavla Dobšinského v Rožňave 29. marca 2011 o 16:30 hod. Príďte sa "dovolenkovo" naladiť, podeliť sa so svojimi skúsenosťami a radami. Možno Vás čaká aj malé prekvapenie.
Vstup je voľný.

Aktualizované: FOTOGALÉRIA a záznam z vysielania

Podujatie si môžete vypočuť aj v priamom prenose na adrese radio.kniznica-rv.sk otázky počas vysielania zasielajte na adresu studio@kniznica-rv.sk