Preskočiť navigáciu.

Jozef Banáš

Pozývame Vás v stredu 26.10.2016 o 17:00 hod. na besedu so spisovateľom Jozefom Banášom.

Idiot v knižnici

Pozývame Vás v piatok 7.10.2016 o 16:30 hod. na vernisáž výstavy fotografií fotografickej skupiny X-POZICE Praha v spolupráci s Fotoklubom Pix-XL Rožňava „Idiot v knižnici“.

65 ROKOV ČÍTATE S NAMI - výstava fotografií

Srdečne Vás pozývame na výstavu fotografií, ktorá sa koná pri príležitosti 65. výročia vzniku Okresnej knižnice.

Oznam

Oznamujeme čitateľom, že v pondelok 12. septembra 2016 bude knižnica otvorená do 15-tej hodiny.
Ďakujeme za porozumenie.

Oznam

Oznamujeme čitateľom, že v piatok 16. septembra 2016 bude knižnica z technických príčin zatvorená.

Oznam

Oznámenie o zmene otváracích hodín na pobočke JUH od 1.9.2016 :

Internetové služby - oznam

Oznamujeme čitateľom, že internet pre verejnosť je sprístupnený v priestoroch Gemerskej knižnice Pavla Dobšinského prostredníctvom wifi pripojenia. V prípade použitia vlastného zariadenia (mobil, tablet, notebook..) je wifi pripojenie bezplatné. Ak čitateľ použije PC zariadenie v knižnici, internet je spoplatnený nasledovne:

Knižnica nielen o knihách - letné aktivity pre deti

Fotogaléria
Aj v tomto roku privítame deti základnych škôl na letných aktivitách pod názvom „Knižnica nielen o knihách”.
Zábavné utorky začnú dňa 12.7.2016, budú pokračovať až do 30.8.2016 v čase od 13:00 do 15:30 hod. Tešíme sa na Vás

Súťaž - Moja Lentilka pre dedka/babku

Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v spolupráci s Občianskym združením KORÁLKY, Hornozemplínskou knižnicou vo Vranove nad Topľou a Centrom MEMORY v Bratislave realizujú projekt LENTILKOVANIE.

Oznam o vyradení knižničných titulov

Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave vyraďuje zo svojho fondu tieto knižničné tituly
Ponuka platí do 30.7.2016.

Syndikovať obsah